قوانین سایت

  1. قوانین کلی: با ورود به و استفاده از سایت فروشگاه اسدیان، شما موافقت می‌کنید که محتوای این قوانین را خوانده و پذیرفته‌اید همچنین فروشگاه اسدیان حق دارد این قوانین را تغییر دهد، لذا توصیه می‌شود که قبل از استفاده از سایت حتما قوانین را مطالعه فرمایید.
  2. حقوق مالکیت: تمامی حقوق مالکیت مرتبط با محتوا، لوگو، نام تجاری و هرگونه علامت تجاری مرتبط با فروشگاه اسدیان به فروشگاه اسدیان تعلق دارد.هرگونه کپی‌برداری، استفاده غیرمجاز و توزیع محتوا یا علامت‌های تجاری مذکور بدون مجوز کتبی از فروشگاه اسدیان پیگرد قانونی دارد.
  3. محدودیت استفاده: شما موافقت می‌کنید که از سایت فروشگاه اسدیان به صورت قانونی و با رعایت کلیه مقررات استفاده کنید هرگونه استفاده غیرمجاز، مخالف قوانین کشور یا تلاش برای نقض امنیت سایت، منجر به اتخاذ اقدامات حقوقی خواهد شد.
  4. حریم خصوصی: فروشگاه اسدیان حریم خصوصی کاربران را حفظ کرده و اطلاعات شخصی شما را به هیچ شخص یا سازمانی ارائه نمی‌دهد.فروشگاه اسدیان از کوکی‌ها و تکنولوژی‌های مشابه جهت بهبود تجربه کاربری استفاده می‌کند، اما اطلاعات شخصی شما را بدون اجازه قبلی ذخیره یا استفاده نمی‌کند.
  5. شرایط خرید: خریداری از فروشگاه اسدیان به این صورت می باشد که اجناس مورد نظر خود را از داخل سایت انتخاب کرده و سپس از طریق شماره های تماس داخل سایت با ما ارتباط برقرار کرده و ما سفارش شما را ثبت می کنیم . همچنین برای پرداخت از روش کارت به کارت و یا پرداخت درب منزل می توان استفاده کرد.
  6. ارتباط با ما: جهت دریافت اطلاعات بیشتر یا ارتباط با پشتیبانی مشتریان و همچنین ثبت سفارشات خود می‌توانید با ما از طریق راه های ارتباطی داخل سایت در تماس باشید.
Close سبد خرید
Close علاقه مندی
Close اخیرا دیده شده
Close
Close
دسته بندی ها